Шкільна екскурсія - це можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста і села країни, в якій ви живете, це ті події , які пізніше згадуються все життя. Цікаво і змістовно пройшла зустріч учнів Козацького НВК з екскурсоводами Бочечківського НВК, які розповіли про історію села Бочечки та провели екскурсію палацом княгині Львової та ландшафтним парком. Діти та їх вчителі залишилися задоволеними, зробили багато яскравих і цікавих фото.
![](/_nw/3/s92108701.jpg)
![](/_nw/3/s95707726.jpg)
![](/_nw/3/s41275937.jpg) |